شرکت سهامی مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران

    مراكز و نهاد هاي دولتي                        علمي و تحقيقاتي                             فرهنگي و هنري و ورزشي


كامپيوتر و اينترنت

آخرين اخبار

1

سايت خبري فناوري ارتباطات و اطلاعات

2
 
3
شبكه فن آوري اطلاعات ايران
4
 گسترش روزافزون آموزش الكترونيكي و اضافه شدن جديدترين تكنولوژي هاي آموزش الكترونيكي در گروه تخصصي آموزش مجازي ( استاد آن لاين ) بر آن شديم تا امكانات جديدي را به اين مجموعه اضافه نمائيم.
در همين راستا سايت استاد آن لاين به ساختار جديد خود انتقال يافت و امكانات جديدي همانند اتاق مباحثه ، مقالات آموزشي ، خبرنامه استاد آنلاين ، لينكهاي روزانه ، پرسش و پاسخ و ... به مجموعه وب سايت اضافه گرديد .
گروه تخصصی آموزش مجازی (ostadonline)
5
مطالب متعددی تحت عنوان مقاله در زمينه ASP.NET موجود است که اين مقالات بصورت موضوعی دسته بندی شده اند. شما با انتخاب موضوع مربوطه، احتمالا می توانيد مقاله مورد نظر خود را بيابيد.
همچنين می توانيد با استفاده از امکان جستجو در مقالات، مقاله مورد نظر را پيدا کنيد. همچنين امكان اكس ام ال دارد
6
هدف ما از تاسيس اين سايت، آموزش گام به گام زبان برنامه نويسي JavaScript است، به خاطر نبود يک سايت آموزشي در اين زمينه به زبان فارسي، ما بر آن شديم تا آغازگر اين راه باشيم واميد داريم که با همکاري و همياري تمامي فارسي زبانان اين سايت هر روز بهتر و پربارتر از قبل گشته و ما بتوانيم شاهد فراگيري زبان JavaScript توسط تمامي کاربران فارسي زبان اينترنت باشيم.
7
اخبار اي تي
8
آخرين اخبار دنيای برنامه نويسی و اينترنت
9
پست الكترونيكى فارسى
10
جستجوي فارسي و آخرین اخبار سایتهای خبری را به  وب سایت خود اضافه کنید
11
پرشين دانلود
12
مجله دنياي كامپيوتر و ارتباطات
13
 
14
داراي مقالات كامپيوتري
15
مدرسه وب اولين پايگاه آنلاين يادگيری وب و اينترنت به زبان فارسی ميباشد. هدف اصلی کلاسهای این مدرسه، آموزش کلیه علوم مربوط به وب و کمک به انتقال تجربه بین بازدیدکنندگان، کاربران فارسی زبان و دانشجویان دانشگاه ها میباشد. تاکيد متون و مقالات اين سايت بر فارسی نويسی بر اساس استاندارد يونيکد بوده و اولين مجموعه دروس آموزش آن شامل آموزش مقدماتی HTML بهمراه مثالهای متعدد، مقالات کوتاه آموزشی و بيشترين سؤالات مربوط به وبلاگ و فارسی نويسی در وب خواهد بود.
16
باجه هاي از من بپرس
17
تلاش منيران ارائه کاملترين فهرست سايتهاي ايراني در محيط پوياي اينترنت ميباشد.
18
 
19
مقالات پي اج پي
20